simple site templates

MagicalWood

Wyjątkowa biżuteria

Mobirise

Naturalne materiały, przede wszystkim drewno, ale również muszle czy kwiaty, łączymy z wysokiej jakości przezroczystą żywicą i barwnikami. Nie stosujemy gotowych form, kształt jest nadawany indywidualnie, nie ma drugiego takiego samego przedmiotu. Natura drewna, jego różnorodny deseń, słoje czy ubarwienie sprawia, iż pojedyncze przedmioty są jedyne i niepowtarzalne.

...więcej w galerii :)

Każdy produkt wykonany jest z naturalnego drewna. Różnice w wyglądzie, sęki, naturalne spękania są efektem celowym, który dodaje przedmiotom niepowtarzalności.

Mobirise
Mobirise

Unikalne opakowanie 

Do każdego produktu możemy stworzyć drewniane pudełko, o niepowtarzalnym indywidualnym kształcie.

Idealne na prezent!

Mobirise

Ekologia 

Używamy wyłącznie naturalnych środków do wykańczania i zabezpieczania, aby zachować naturalną strukturę drzewa a jednocześnie aby przedmioty z niego wykonane były przyjazne i bezpieczne dla człowieka i otoczenia.

Mobirise

Autorskie projekty

Każdy przedmiot to efekt ręcznej pracy, począwszy od pomysłu, poprzez projekt, na gotowym przedmiocie kończąc. Kształ jest nadawany indywidualnie, nie korzystamy z gotowych form do odlewów - możesz być pewny, że nikt inny nie będzie nosił tego samego przedmiotu co Ty!

Skontaktuj się z nami

Mobirise

Kontakt

Tel. +48 698 270 532
Email: poczta@kiwus.pl